Estrellest

WUSV 2017, Tilburg, Holland

Eesti võistkond WUSV IPO MM’il 2017

 

 

Foto: Rain Heinsoo

 

Kõigi maailma saksa lambakoerte koolitushuviliste tippsündmus on kahtlemata igal aastal oktoobri alguses toimuv IPO maailmameistrivõistlus saksa lambakoertele, kuhu on oodatud kõikide maade esindusvõistkonnad. Võisteldakse nii individuaalselt, kui ka võistkondlikult. Võistkondlikult läheb arvesse iga maa 3 parimat tulemust.

 

WUSV MM-ile pääs toimub läbi kvalifikatsioonivõistluse. Kvalifikatsiooni normiks on vähemasti kogusumma 250 punkti ja vähemalt 80 punkti igast osasooritusest. Suurvõistlusele pääseb maad esindama maksimaalselt 5 võistluspaari. Kaks võistluspaari võib varudena igaks juhuks kaasa võtta, et veel vahetult enne võistlust otsustada, kes ikkagi võistleb.

 

Eestis oli kvalifikatsioonivõistluseks ESLÜ IPO meistrivõistlused 20. augustil. MM-i normi täitis 6 võistluspaari. 4 neist otsustas oma oskused ka saksa lambakoerte MM-il proovile panna.

 Seega, 2017 aastal läheb 4.- 8.oktoobril Tilburgi, Hollandisse Eestit esindama:

          EST-01  Estrellest Jägermeister ja Karin Lageda
          EST-02  Estrellest Von Vertex ja Urve Lageda 
          EST-03  Estrellest Upsider ja Katrin Mänd
          EST-04  Estrellest Dragon Darka ja Ene Vöörmann 

Võistkonda toetavad kaptenid Mare Adermann ja Kirsi Hietala. Meeskonda valmistavad ette treenerid Janne Takkinen (Soome), Urve Lageda.

Nii suure esindusega ei ole Eesti neil võistlustel varem osalenud.

Eesti võistkond FB-s

 

Iga inimene, kes soovib, võib Eesti võistkonda samuti toetada, kas osaledes Urve Lageda spetsiaalses koerakoolituse loengusarjas, soetades ESLÜ nokamütsi või panustades omale sobiliku rahasummaga: KOERTEKLUBI ESTRELLEST MTÜ, a/a:  EE392200221052173418

Meeskond on kõikidele oma toetajatele väga tänulik!

 

Tänased toetajad:

AS Silikaat

ProPlan

Koerteklubi Estrellest

Koerte Seikluspark

Igavene link sellele artiklile: http://www.estrellest.eu/2017/09/wusv-2017-tilburg-holland/